„Krvilační izraelskí psychopati“ „ničia Ameriku zvnútra“, tvrdí Mel Gibson, ktorý verejne odsúdil politické vedenie Izraela za to, že ovládlo Spojené štáty a vedie ich do záhuby.

Podľa Gibsona sú spiaci agenti hlboko zakorenení v amerických inštitúciách. Majú svojich ľudí v Bielom dome, Pentagóne, spravodajských službách a každý člen Kongresu má svojho vlastného kontaktného dôverníka z AIPAC-u.

 To je dôvod, prečo máme pocit, že nikto nerobí nič proti štátnemu prevratu, ktorý sa nám všetkým odohráva priamo pred očami.

Podľa Gibsona by nás však mal znepokojovať konečný cieľ tohto prevratu. Tvrdí, že Izrael je odhodlaný zničiť Spojené štáty v rámci príprav na príchod Antikrista, ktorý sa má stať budúcim vládcom jednotnej svetovej vlády a nastoliť Nový svetový poriadok.

Podľa Mela Gibsona sa svetová elita s plným nasadením pustila do presadzovania svojej údajnej diabolskej agendy na svetovej scéne. Gibson varuje, že pripravuje ľudstvo na ďalšiu fázu svojho údajného luciferiánskeho plánu – Nový svetový poriadok.

Gibson tvrdí, že Izrael plánuje zničiť Spojené štáty, ale až po tom, čo túto krajinu najprv úplne vyčerpá.

Podľa Gibsona možno odpovede nájsť v Talmude. Tvrdí, že tento text odhaľuje hlbší zámer skrytý pod povrchom dnešných geopolitických nepokojov.

A nie je jediný.

Bývalý agent izraelskej spravodajskej služby Mosab Hassan Yousef práve vydal hrozbu voči Američanom, ktorí sa obracajú proti Izraelu.

V jednom rozhovore naznačil, že Izrael disponuje zbraňami, ktoré doteraz nepoužil.

Potom prišla ešte zlovestnejšia správa. „Ak bude Izrael ďalej tlačený do kúta,“ varoval, „budú to oni, ktorí na to doplatia najviac.“

Maska sa postupne odhaľuje. Mosab teraz otvorene označil amerických občanov za nepriateľov Izraela a vyhrážal sa im modernými zbraňami, ktoré má Izrael údajne držať v tajnosti.

Stalo sa tak po tom, čo Netanjahu označil amerických vlastencov za nepriateľov na digitálnom bojisku — na „ôsmej fronte“ v Netanjahuovej neustále sa rozširujúcej „večnej vojne“. Tvrdí, že Izrael práve zmenil svoju bezpečnostnú politiku.

Začiatkom tohto roku Gibson začal predkladať argumenty obžaloby: Izrael, povedal, zaberie územie v Argentíne a na Blízkom východe v rámci príprav na tretiu svetovú vojnu.

Gibsonove informácie boli presné. Sionisti boli prichytení pri čine, ako pomocou ručných granátov izraelskej armády (IDF) vypaľujú Argentínu do základov ako súčasť sprisahania s cieľom zmocniť sa Patagónie a premeniť ju na Veľký Izrael na južnej pologuli.

Odvtedy Izrael zabral územie v Libanone a Sýrii, krajine, kde nepôsobí ani Hamas, ani Hizballáh a ktorá Izrael nikdy nenapadla.

Podľa Gibsona chce Netanjahu jednoducho vidieť, ako svet horí. Či už tento oheň pochádza z jadrového spadu, z izraelskej „Samsonovej možnosti“, ktorá drží USA a Európu ako rukojemníkov pod hrozbou jadrových zbraní, alebo ide o doslovné plamene, ako sú rakety Hellfire vypálené na ich susedov či lesné požiare, ktoré vypukli v Argentíne a Čile… cieľ je rovnaký: umelo vyvolaný chaos. Krviprelievanie. A úplná skaza.

Presne tak, ako varovala Biblia.

Podľa Gibsona, ktorého vyšetrovanie obchodovania s deťmi ho zaviedlo do samotného srdca temnoty, stojí Izrael už stáročia v centre plánu na vytvorenie Nového svetového poriadku… a sionisti teraz „stláčajú spúšť“ tým, že rozpútavajú tretiu svetovú vojnu a vyvolávajú potenciálny americký jadrový holokaust.

Ak sa vám Gibsonove predpovede zdajú prehnané, je to len preto, že ste tomu doteraz nevenovali pozornosť. Ako vysvetľuje Bill Cooper, globálna elita otvorene plánuje privítať biblického Antikrista, ktorý povedie jednu svetovú vládu.

Nesúhlas medzinárodného spoločenstva s vyvražďovaním dojčiat pre nich nič neznamená. Ako hovorí Netanjahu, zlo zvíťazí. Ježiš Kristus nemá žiadnu prevahu nad vražedným tyranom Džingischánom.

Keď už je reč o Ježišovi Kristovi, Talmud tvrdí, že visí dolu hlavou v pekle, v kadi s vriacimi výkalmi. Niet divu, že izraelskí vojaci naďalej ničia kostoly v Libanone a vysmievajú sa kresťanským symbolom.

.